Header image

Šitas medis ne našta, jį nuveš GERILITA

1 2 3 4 1
3 4 1 2 3
MEDIENOS PRISTATYMAS
2
MIŠKŲ PIRKIMAS
3
TRANSPORTO PASLAUGOS
4
APVALIOS MEDIENOS PIRKMAS
1
MEDIENOS TRAUKIMAS IR KIRTIMAS
2

APIE MUS

UAB „Gerilita“ – jauna, energinga įmonė, veiklą vystanti miškininkystės srityje ir teikianti aukščiausios kokybės paslaugas. Įmonė įkurta 2010 m., turi ilgametę apvaliosios medienos gamybos ir prekybą mediena patirtį. Įmonėje nuo pat jos įsteigimo dirba kvalifikuoti darbuotojai.

Įmonė kas mėnesį pagamina ir rinkai pateikia apie 12000 m³ apvaliosios medienos. Visa parduodama mediena yra FSC® (FSC-C137999) sertifikuota.

UAB „Gerilita“ sėkmingai dirba visuose Lietuvos regionuose ir už jos ribų.

UAB „Gerilita“ tikslai:

  1. Padėti miško savininkams kuo pelningiau parduoti savo turimą medieną arba mišką.
  2. Ilgalaikis investavimas į miško sklypus.
  3. Medienos pervežimas ir pardavimas.

UAB „Gerilita“ teikia visas miškininkystės paslaugas, pradedant projektavimo, miško atkūrimo bei priežiūros darbais ir baigiant medžių kirtimu, medienos gamyba bei išvežimu.
Įmonė bendradarbiauja su žemių ir miškų savininkais, valstybinėmis miškų urėdijomis, kitomis toje srityje dirbančiomis įmonėmis, taip pat ir privačiais asmenimis. Ilgametė patirtis ir kvalifikuoti darbuotojai Jums garantuoja darbų kokybę ir savalaikį prisiimtų įsipareigojimų kuo skubesnį įvykdymą.

Turite klausimų apie miško naudojimą, priežiūrą ar tvarkymą, susisiekite su mumis. Mūsų darbuotojai turintys daugiau nei 20 metų darbo patirtį pakonsultuos Jums rūpimais klausimais, nemokamai.